Snuppa mi er nå storesøster... Skrevet 25. mai 2006 #1 Skrevet 25. mai 2006 jenta mi er 11 mnd, har fått siden i går utslett på mage - rygg - underarmene - halskropa - bak kneskålen og øverst ved lårene. Har så smått begynt å introdusere kumelk, men i går fikk hun mer enn normalt. I tillegg har hun vært noe klam og svett når hun sitter i vognen. I regntrekk blir det ofte klamt - og det er jo ikke spesielt kaldt ute. Hva kan dette være? Melkeallergi eller varme/svette utslett? Tror ikke hun plages av det, for hun viser ikke tegn til å klø. HUn har også vanlig avføring. Takker for alle svar:-)
juniorkrabaten Skrevet 25. mai 2006 #2 Skrevet 25. mai 2006 Hei, Høres ut som det er reaksjon på mat. spesielt dersom det ikke klør men er hissig rødt uten fortykning eller hevelse av huden. Dersom det er reaksjon på mat, bør det forsvinne iløpet av to døgn. Hvis det ikke gjør det hadde jeg tatt kontakt med helsestasjon. hilsen
Anonym bruker Skrevet 25. mai 2006 #3 Skrevet 25. mai 2006 Hei! Jeg synes det høres ut som varmeutslett, siden hun har vært litt klam og svett.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå