Gå til innhold

Juli: Er det bare her det ikke er kommet tenner?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hører så mye rart jeg:

Siden ho får tennene så sent blir det kjempevondt. Hardere å presse gjennom tannkjøttet liksom..

 

Gruer meg litt,jeg..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hm..hørt det motsatte jeg.. så ikke vet jeg.

Tuppa her har 8 tenner, så hun er ikke tannløs lengre, men jeg syntes du skal kose deg med jenta di uten tenner jeg..det er jo såå søtt! :)

Tennene kommer, alle får jo...

Skrevet

Min har slitt med alle tennene. Vet ikke om det hadde vært verre om de kom senere. Det eneste man kan gjøre er å bare ta det som det kommer. Det er jo ikke noe du kan gjøre noe med allikevel.

Skrevet

Vært mye problemer med tenna her og. Jeg har også hørt at det er værre når de kommer senere, men jeg vet ikke noe sikkert.

Min har 8, og fikk de første da hun var 5 1/2 mnd. Men kos deg du! De kommer nok, og det er vel ingen hast?

Skrevet

Min første fikk 1.tanna da han var 11 mnd, og nr to etter 1 årsdagen. Var ikke akkorat bekymra, men syntes hun var sen!! Men så gikk det slag i slag og alle kom fram! ;-)

 

Nr 2 fikk 1.tann 9 mnd gml, og har nå 6 søte små!!

 

Begge mine har reagert med høy feber og løs avføring!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...