LINDA*** Skrevet 25. mai 2006 #1 Skrevet 25. mai 2006 Man har jo ulike typer sekret i løpet av en syklus. Jeg har hatt el-slim og er på slutten av perioden(lutfasen?) før IKM. Nå har jeg melkeaktig, tykk utflod type ting. Har man denne syklusen/slikt sekret hvis man likevel er befruktet (før IKM)? (Har egentlig ingen symptomer på en graviditet *grrr*, men man vet jo aldri Noen som skjønner meg? Noen som kan hjelpe meg litt på vei?
Gjest Skrevet 25. mai 2006 #3 Skrevet 25. mai 2006 he he ikke føl deg dum. Sekret er veldig forskjellig fra kvinne til kvinne. N\Men hos meg var den tykk å melke aktig. Jeg har i tilegg fått utrolig mye utflod, å da mener jeg MYE!!!!!!!!! Jeg hadde ikke noe symptom som tilsa at jeg var gravid. Så jeg vil råde deg å ikke kjenne etter, ta det heller som det kommer
Pølsa Skrevet 26. mai 2006 #4 Skrevet 26. mai 2006 Jeg hadde heller ingen symptomer på graviditet (har egentlig ikke så veldig mange enda heller, selv om jeg 9+1 idag), men fikk som deg ganske tykk, hvit utflod i dagene før jeg forventet mensen - som ikke kom denne gangen! Vent noen dager og ta en test du! Lykke til.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå