Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har hatt flere diskusjoner i dag med folk som mener at man kan teste med en gang (eller allerede etter tre dager) etter befruktning.. Jeg mener dette er feil, og at man må vente til IKM.. Og da ble jeg litt usikker..

Noen som kan fortelle meg fasiten?

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Du kan teste den dagen du forventer tanta ja. Men klart.. noen tester positivt en uke før ikm og.. Men det er ikke så mange altså!

 

Vent i det minste til ikm. Men uansett.. det tar jo en uke fra det befruktede egget fester seg i livmoren.. Så tre dager etter befruktning tror jeg ikke er sannsynlig!

Skrevet

Skulle akuratt til å spøre om det samme :)

Føler meg så vanvittig gravid men har ikke ikm før neste uke!!Å tiden frem til da kommer til å gå seeeent!!

Tok test for noen dager siden som var negativ,men håpet er der jo ennå :)

Skrevet

Da er vi to! Jeg føler meg gravid jeg også.. Men kan jo bare være inbildning.. Vi får vente å se.. Og hvis det ikke skulle ha skjedd nå, så er det flere mnd å ta av!

 

Skrevet

Du må vente til IKM med de fleste testene, men med CB stav test kan du teste 3 dager før ikm :-) Må da understreke at tester du med CB digital må du vente til IKM.

Skrevet

Hva er cb stav test? Jeg har en pakke med to cb-tester. Helt vanlige med sånn plastrundt. Ikke digital. Kan de brukes 3 dager før ikm? Står ingenting om det i pakningsvedlegget.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...