Alba44 Skrevet 25. mai 2006 #3 Skrevet 25. mai 2006 Jeg har nylig vært gravid, men mistet dessverre min lille....Prøver igjen nå.
Frøya76 Skrevet 25. mai 2006 #5 Skrevet 25. mai 2006 Vi er prøvere på 22 mnd, og er i gang med andre pergokur (dobbel) og håper det er vår tur nå. Guttene til mannen er friske og fine, og jeg har EL stort sett så vidt utredningen har vist, men får pergo for å g iet ekstra dytt. Går på Metformin for å regulere insulinresistens, og har ikke PCOS. Nå er det våååååår tur syns jeg! )
Gjest Skrevet 26. mai 2006 #7 Skrevet 26. mai 2006 slutta på pilla i februar. ikke no ennå.. men har ikke drevet å tadd EL test å slikt heller...tenke jeg skulle beg..
Vibeke28(fått to jenter) Skrevet 26. mai 2006 #8 Skrevet 26. mai 2006 Prøver her! To år som prøver, ma, sa og exu. Uflaks som legene sier. Det er ikke vekt relatert ihvertfall. Og gudskjelov for det.. Nå er jeg på Metformin, og har prøvd pergo i en pp.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå