Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg sniker meg vel inn litt tidlig, men har fulgt litt med på dere og gleder meg til å komme i gang med prøvingen om et par uker. Har tenkt til å ta ferdig pillebrettet.

Har som dere ser 2 barn fra før, men har veldig lyst på 1 til. Får håpe at det går like greit nå som de andre gangene.

 

Lykke til alle sammen

Videoannonse
Annonse
Skrevet

velkommen hit!! Snek meg inn 3 uker før jeg fjernet spiralen jeg, så jeg var også tidlig på'n her inne:-) Kjekt å lufte tanker, gleder og bekymringer med likesinnede. Er i 2pp med tredjemann nå, håper det klaffer snart. Lykke til med prøvinga du også.

Skrevet

Heisann og velkommen hit :-) Håper du vil trives!

Skrevet

Hei,hei...

Velkommen hit,og lykke til med prøvingen. ;-)

Skrevet

Jeg er også ny. Tok spiralen i går. Er så lykkelig over å endelig ha tatt beslutningen om å få nr 3. Har grublet over dette i ett år nå.Vi har to gutter på 7 og 4. Gleder meg så til å få baby igjen. Føste gangen ble jeg gravid på første forsøk. Andre gangen tok det ca 6 måneder. Er veldig spent på hvor lang tid det vil ta.

Lykke til med prøvinga dere også!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...