Kobra Skrevet 23. mai 2006 #1 Skrevet 23. mai 2006 Hei, Er det noen som har opplevd å ha "vondt i huden" ? Skjønner? Er på høyre låret...ubehagelig å ha bukse på seg..."vondt" når eg tar på... Noen som vet hva dette kan være??
Fjerdemann på vei Skrevet 23. mai 2006 #2 Skrevet 23. mai 2006 Jeg har også sånn av og til, men vet ikke hva det kommer av, så kan ikke hjelpe deg, dessverre. (Men lurer jo selv også da;)
Kobra Skrevet 23. mai 2006 Forfatter #3 Skrevet 23. mai 2006 Merkelig egentlig... Det er vel bare sånn det er avogtil da...hehe... Man lurer jo hele tiden om det er symptomer el lignende...hehe... Hadde el rundt den 17 mai... Så det blir spennende å se om en ukes tid... =)
Fjerdemann på vei Skrevet 23. mai 2006 #4 Skrevet 23. mai 2006 Tviler vel på at det er ett symptom, i alle fall ikke i mitt tilfelle. HAr ahtt slik i mange år, lenge før jeg i det hele tatt tenkte på å bli gravid. Jeg skal krysse fingrene for deg, jeg! Lykke til!
Kobra Skrevet 23. mai 2006 Forfatter #5 Skrevet 23. mai 2006 Takker =) Og masse Lykke til, til dere og!!!! =)
Gjest Skrevet 25. mai 2006 #6 Skrevet 25. mai 2006 Hei. Jeg har vært plaget litt med rygg og bekken. En av tingene jeg kjenner hvis jeg blir "sliten" i ryggen er slik "vondt i huden" på låret (oftest når jeg har litt iling nedover beinet). Fysioterapauten mente det var noe med nerver og/eller muskulatur i klem et annet sted som ga en slik følelse. I allefall forsvant den følelsen når resten av "systemet" ble "løst litt opp".
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå