S & N Skrevet 22. mai 2006 #1 Skrevet 22. mai 2006 Hei. Fant ut at jeg kunne tipse dere om en side som selger tester og div kosttilskudd til en billig penge. Har selv prøvd dem og er positiv til dem. Det bør jo ikke være slik at man skal "ruinere" seg helt på slike ting i Norge. I alle fall for oss som tester i et kjør i håp m at testen snart skal vise positivt!!! hehe.. Siden dere kan se på er: www.babydreams.dk Klem og lykke til!
Sota Skrevet 22. mai 2006 #2 Skrevet 22. mai 2006 Tenkte jeg bare skulle nevne at jeg ikke fant eggløsningen med Babydreams sine tester, men det kan jo bare være hos meg det var sånn. Men det er jo greit å ha i bakhodet uansett kanskje?
kona til kona har født Skrevet 22. mai 2006 #3 Skrevet 22. mai 2006 Jeg ble anbefalt å bruke ClearBlue da de var de sikreste. Men dyre er de ja.
SImonmamma Skrevet 23. mai 2006 #4 Skrevet 23. mai 2006 Hei Jeg har også dårlig erfaring med enkelte billig-tester. Fant ikke eggløsningen min heller. Clear blue digital-tester har jeg best erfaring med. De er også enklere å lese av, trenger ikke lure. De er dyre, men billigere å bestille på nett feks. på babyornot.com :-)
Regnbuemor til 2 Skrevet 23. mai 2006 #5 Skrevet 23. mai 2006 Tusen takk for tipset. Jeg kjøpte akurat to pakker til nesten samme pris som jeg betaler for 1 på apoteket. Nå ble jeg glad:) Skal ikke brukes riktig ennå. Men jeg liker og test teste litt før vi skal reise, så jeg vet om jeg kjenner eggløsninge, eller bare innbiller meg det!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå