esmase Skrevet 22. mai 2006 #2 Skrevet 22. mai 2006 Må vel det... Men jeg har bare fulgt med på søndagene jeg da....
idamortil2 Skrevet 22. mai 2006 #3 Skrevet 22. mai 2006 Skal på skolen, men når jeg kommer hjem skal jeg så klart få med meg finalen:)
NuttaMi*med 3 små:) Skrevet 22. mai 2006 #4 Skrevet 22. mai 2006 kommer nok til å stikke nesa innom den finalen ja,,,er vel ikke så mye annet å se på på mandagene... har ingen favoritter egentlig...bare en som jeg ikke synes burde vinne og det er danne, han er jo bare sur hele tiden og gjør ikke noe interessant... tror kanskje det blir ragger eller hva de kaller han:)
Meg&gutta~prøverpånr3 Skrevet 22. mai 2006 #5 Skrevet 22. mai 2006 jeg hadde planer om d,men skal på middag til mamma i dag...men jeg tror og håper d blir richard som vinner hele driten;)
~Endorfina~ Skrevet 22. mai 2006 #6 Skrevet 22. mai 2006 Selvfølgelig! Hehe, men dette er ikke akkurat noe jeg sier høyt til folk... Håper Anton vinner, i hvert fall ikke Richard el Jessica!
gry-9 dager på overtid Skrevet 22. mai 2006 #7 Skrevet 22. mai 2006 -Jeg håper jeg skal på sykehuset og føde ikveld, men... Hvis jeg skal se på : Heia Danne. Synes han er mest normal av de 4 som er igjen!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå