Gå til innhold

prøver igjen..selger bilsete!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Selger mitt besafe bilsete 0-13 kilo..kjøpt i 2005

Fargen er svart/grå. kr 700 evnt frakt kommer i tillegg.

Bor selv på østlandet..nær hamar

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Du burde kanskje prøve å selge det inne på utstyrsdebatten eller noe. Denne debatten handler jo ikke om sånt. Kanskje derfor du ikke får noe svar.

Å så som ett tips: Det er nok ikke så mange som ønsker å kjøpe fra noen som ikke kan bruke nick en gang... Det gir ikke så mye tillit kan man si.

Skrevet

Det er heller ikke anbefalt aa kjope bilsete brukt, for man vet aldri om det har vaert i en kraesj.

 

Bedre aa kjope sikkerhets utstyr nytt synes naa jeg

 

 

 

Skrevet

Og så skal man kaste det etterpå?

For dersom det går flere år mellom barna er det heller ikke anbefalt å bruke det på nytt igjen.

Synes dette blir litt dumt. Jeg kjøpte et brukt sete. Jeg møtte damen som solgte det, og stolte på at det ikke hadde vært utsatt for noen kollisjon. Det såg helt nytt ut..men jeg betalte ikke mer enn 500 (men da uten solskjerm)

Skrevet

Andre mennesker bruker finn eller andre steder at selge genstande og betaler for det! Dette er ikke et sådan forum!! Ingen er interesseret i at kjøpe her! Slet ikke av en anonym der er ufin!!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...