Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

jeg har hørt at om barna sover godt og dypt om dagen sover de godt om natten oxo.vi har en sønn på 8 mnd som våkner kl 08.30,ut i vogna 11,sover til 12.30 ut i vogna i gjen kl 15,sover til kl 16.30 og legger seg for natta 20.00. han sover ikke hele natta uavbrutt men det er det andre grunner til(sykdom når han var liten)

Det stemmer ikke bestandig at søvn avler søvn.

Her har snuppa sovet godt om natten i grunnen hele tiden, mens det på dagen ikke er så veldig mye søvn. hun slår til innimellom og kan finne på å sove en lur på 1 time og en på 3 timer. Mens andre dager er det 2 lurer på tilsammen 2 timer.

Hun er 3,5 mnd i dag.

Vi har ei på 20 mnd, og det gjelder ihvertfall fortsatt hos henne. Hun sover fra 1900-0700/0800. Så sover hun i tilegg 3 timer på dagtid, og det er ikke så lenge siden hun gikk fra to til en soveøkt på dagtid. Hun har hele tiden sovet godt på dagen og hele natta.

 

Lillesnupp sover også godt og til faste tider på dagen, og sover fra 1900-0700 på natta. Så god rutine på søvn og sørg for at de sover kanskje til samme tid, så vil de ha en god søvnrytme.

her stemmer det ikke. har ei på straks 3mnd sover fra kl 20.00 om kvelden til kl 05 så spising å soving til kl 08 å så 1 time våken å soving 1 time.. i løpet av resten av dagen så sover ho ca1-2 tima å da må vi kjøre ho i vogna eller bysse på den innimellom..

så sover godt på natta men ikke på dagen..

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...