Gå til innhold

Stakkars unger!!!!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Tenker dere ikke på noe annet en dere sjøl?? tenker dere ikke på dem stakkars ungene som enten for den røyen når dem ligger i magen eller når dem er i samme hus med dere som røyker??? Blir så kvalm av å se gravide eller mødre/fedre som røker med unger i vogn eller som værre er når dem sitter med ungen på armen...Hva tenker dere på??? Grunnen til at jeg sier som jeg gjør er for jeg har opplevd det selv som barn...Den gangen jeg sa..kan dere være så snill å slutte,fikk jeg igjen et svar.....hold kjeft,du bare klager!!!! Men jeg satt da bare i bilen å ikke fikk puste...Har astma,men det kan komme av andre tingen også,men bare tenk litt på ungene deres...Hva er det med at dere som røker bare tenker på dere selv???

Videoannonse
Annonse
Skrevet

det er jo et valg di selv må ta. vil folk røyke så må di få lov til det. jeg røyker selv innimellom selv om jeg er gravid.

syns du burde slutte å bry deg med hva andre folk gjør. la di bestemme selv.

 

 

Skrevet

Oh shut up! Kan ikke den som er uten feil kaste den første steinen? Jeg blir rett og slett kokende sinna på folk som tenker som deg!

Skrevet

Å du perfekte, perfekte, perfekte anonyme.. Gid alle var som deg!

Bøyer meg i støvet, virkelig..

Skrevet

At du har hatt en trist og dårlig oppvekst kan ingen her noe for..........

Skrevet

noen synes det er vanskelig å slutte, å det hjelper ikke å mase eller kjefte på røykere, de vet selv at deres barn kan bli skadet av det. Man tar et valg, ingen andre som bestemmer, og ingen andre som burde stille spørsmålstegn til det valget. Hvis man føder et barn som er preget av røykingen, ja da får man leve med det i ettertid. Jeg røyket 3 mnd av svangerskapet, å hvis jenta mi har tatt skade av det (det er ingen tegn til det enda heldigvis) ja da vet jeg ikke hvordan jeg skal klare å se meg selv i speilet. JA, jeg visste farene da jeg gikk gravid, men det hjalp ikke. Hvis det var så lett så ville vel ingen røyket, da man kan få kreft av det, å det er det vel ingen som VIL ha. nei de som røyker gjør det, alt vi andre kan gjøre er å støtte å hjelpe så godt vi kan når det trengs.

Skrevet

hei du "anonym".... Vil heller si stakkars ungene dine, som har en mor med så store fordommer mot andre mennesker. Husk at unger ofte lærer å mobbe eller hate andre pga foreldrenes synsvinker. Fydah!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...