lovebaby Skrevet 18. mai 2006 #1 Skrevet 18. mai 2006 Nå er jeg sinna og lei disse forsikringsselskapene.......... Vi får ikke forsikret våres Amalie og etter mye om og men så har vi valgt ACE europe. De trenger ikke våres penger bare fordi vårt barn er prematur- dustemikkler!!!!!!!!!!
Mummimamma - med 2 mummitroll Skrevet 18. mai 2006 #2 Skrevet 18. mai 2006 Vi har også valgt ACE Europe og vi er veldig fornøyde med det!
Anonym bruker Skrevet 19. mai 2006 #3 Skrevet 19. mai 2006 Vi fikk forsikring i IF. Ikke noe problem i det hele tatt. Men jeg presiserte i skjemaet jeg sendte inn at hun var prematur, lav fødselsvekt, og vært igjennom flere undersøkelser hos både lege og øyelege. Men også at vi hadde ingen komplikasjoner, ingen mèn eller noe. Vi var heldige akkurat med at hun har vært et problemfritt prematur (takker hver dag). Fikk forsikring på lik linje som andre babyer. Krevde ikke legeerklæring en gang. Ble faktisk litt overrasket
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå