Gå til innhold

Modningsakupunktur...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvor er det egentlig nålene blir satt når man tar modningsakupunktur?? Hvor er det dette blir gjort??

Er det håp om at slik akupunktur kan få igang fødselen noe før den ellers ville funnet sted? Har selv 4 uker igjen til termin, og jeg har STORE plager nå... Jeg hadde ikke sørget over det hvis fødselen begynte så snart svangerskapet regnes som fullgått, og det gjør det vel når man har nådd 37 fullgått uker??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei!

 

Nålene settes på føttene og en på armen. Det gjør at du i hvertfall ikke føder på overtid, heller noen dager før enn etter termin. Man får også som regel en lettere og raskere fødsel.

 

Lykke til!

Skrevet

modningsakupunktur fungerer ikke på alle, ville bare si det! fikk det selv sist og gikk 14 dager over termin og ble satt ignag. det er mange som har stor nytte av det, helt klart. men ikke alle, så ikke ta det som en garanti!

Skrevet

Ikke ta det som noen garanti nei.. jeg har selv hatt noen behandlinger og skal ha en ny i morgen, er i dag 5 dager på overtid!

Men om det ikke funker på at du går i fødsel før tida, så kan det hjelpe under fødsel, ved at åpningstiden går lettere/fortere!

 

 

Skrevet

Hvor får man utført slik behandling da? Ca koster det? Har veldig lyst til å prøve..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...