*Bolle-i-ovnen*<3 Skrevet 18. mai 2006 #1 Skrevet 18. mai 2006 jeg har ikke fått tr ennå, hadde ikm mandag 15, har vært småkvalm,irritabel,trøtt,sliten,er varm plutelig så fryser jeg... vi har prøvd i 8 pp nå... har hatt litt blødning i går, men det var sånn at jeg tørket det vekk når jeg var på do, det var bare en gang det skjedde i går.. tok en test nå og den var negativ, jeg skjønner ikke noe jeg, kan noen hjelpe meg og skjønne dette?? håper på svar... stoor klem
Anonym bruker Skrevet 18. mai 2006 #2 Skrevet 18. mai 2006 hei..jeg hadde ikm 13..jeg har også symptomer, men fortsatt neg test..tok urinprøve hos legen i dag og den var også positiv..skal ta en ny test til uka..det kan hende at du har for lite hcg ennå..
*Bolle-i-ovnen*<3 Skrevet 18. mai 2006 Forfatter #3 Skrevet 18. mai 2006 du testet negativt hjemme og poitivt hos legen? jeg får prøve og ha litt tolmodighet da me andre ord? :-)
kirsty*2barnsmamma Skrevet 18. mai 2006 #4 Skrevet 18. mai 2006 Ja du får prøve å finne tålmodighet ja...Kjedelig å måtte gå sånn og ikke vite. kan jo gå til legen å ta blodprøve da..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå