Gå til innhold

Ringtesten..!


Gjest

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei!

Jeg har blitt skikkelig forvirra ang ringtesten..

- Er det et sølvsmykke eller hårstrå med ring på den må taes med?

- Hvordan snurrer smykket/hårstrået med ring på med GUTT og JENTE?

 

Takknemlig for svar!!!:-)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

hårstråd.pendler den blir det gutt og går den rundt i sirkel så blir det jente og så viser den det motsatte over håndleddet.

Skrevet

jepp sånn er det, kan bruke sytråd også... Har litt trua på den jeg:)

Min mor har alltid brukt den i alle år på slekt og venner, og har veldig bra uttelling..

Skrevet

egentlig så er det litt rart.men det er jo morsomt hvis det stemmer

Skrevet

Jeg har hørt at du må bruke gullring. jeg bruker gullring i sytråd, og det har fungert på alle jeg har prøvd på. Husk å vente til den er helt rolig. Ringen slutter å pendle mellom hvert barn og blir tilslutt helt i ro når antall barn er vist. Dette er testen du tar over håndleddet. Testen over magen viser bare kjønnet til barnet du er gravid med.

Jente: ringen går i sirkel

Gutt: ringen pendler frem å tilbake.

NB få en annen til å utføre testen på deg.

Lykke til!!

Skrevet

Hei!

 

Jeg er 31 uker på vei, og var nylig på ultralyd for å prøve å se kjønnet på det første barnet vi skal ha. Med ringen har det alltid blitt det samme utslaget, nemlig gutt først. Legen som gjennomførte ultralyden sa med stor sikkerhet at det nettopp er en liten gutt som ligger der inne.

Hvorfor ble jeg ikke overrasket... Dette med ringen var noe vi venninner hadde stor morro med da vi var tenåringer, og når jeg tenker tilbake er det jammen ikke mange ganger det ikke har slått til.

Jeg har tatt den med hårstrå og gullring(så glatt som mulig), men det er sikkert like greit med sytråd eller annet.

 

Lykke til!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...