lille nina*Mamma til tre+spire Skrevet 16. mai 2006 #1 Skrevet 16. mai 2006 er det flere som har planer om det?det hadde blidd en fin 17mai feiring å få positiv graviditetstest:) mine symptomer: -støl i magen -vondt i korsryggen -fryser -dilla på cheesburger(er ikke så glad i fast food til vanelig) -ømme brystvorter. -tisser ofte,kjennes ut som det er uvi på gang. -ofte å variert konsistens på avføring. har dere symptomer?hvilke? lykke til med prøvingen alle sammen,måtte mai mnd bringe lykke:)
Oliver`s Mamma Skrevet 16. mai 2006 #2 Skrevet 16. mai 2006 Så spennande då... Har også ømme brystvorter(bare når jeg tar på de), også tisser jeg mer en vanlig , men det kommer ikke mye, er det sånn med deg og?
lille nina*Mamma til tre+spire Skrevet 16. mai 2006 Forfatter #3 Skrevet 16. mai 2006 jepp,ofte på do med lite resultat..nårtid har du ikm?
Oliver`s Mamma Skrevet 16. mai 2006 #4 Skrevet 16. mai 2006 på søndag, mandag- veldig spennande detta...
lille nina*Mamma til tre+spire Skrevet 16. mai 2006 Forfatter #5 Skrevet 16. mai 2006 lykke til:) så får vi håpe på to streker..
Oliver`s Mamma Skrevet 16. mai 2006 #6 Skrevet 16. mai 2006 Jepp jepp, hold oss oppdatert i morgen da. Lykke til!!!!*SS*
skorpion71 Skrevet 17. mai 2006 #7 Skrevet 17. mai 2006 hei hei, dette var kjente symptomer =) Jeg har IKM en av dagene, 17. - 20. mai. Usikker på dato faktisk og håper vi fikk treff på første prøveperiode. CB viste negativ i dag tidlig, men det er ok. Jeg har ømme bryst og føles til dels "tunge", løper på do i ett sett og er oppblåst i magen. Slik har det vært nå og mener å huske det var samme tegnene på mine to tidligere graviditeter, så krysser fingre på at det er i boks... Lykke til med testingene og håper det blir positive kryss he-he!!!
lille nina*Mamma til tre+spire Skrevet 17. mai 2006 Forfatter #8 Skrevet 17. mai 2006 takk for lykke ønskningene skorpion71,men testen var negativ.har ikm omtrent samtidig med deg,litt usikker pga tøv sykluser..så da er det bare å vente..du må holde oss oppdatert med testingen din,la oss håpe på en gledelig mai mnd.det virker som at det er mange gravide nå for tiden å det er kjempebra:)
skorpion71 Skrevet 17. mai 2006 #9 Skrevet 17. mai 2006 hei lille nina det var synd med resultatet, men som jeg har lest.. det er veldig variende når CB slår ut. Det står maks 3 dager før IKM på pakken og noen her på BIM har ikke fått utslag på graviditet før 5-6 dager etter tid for IKM også. Det er fortsatt godt håp, he-he! Nå skal jeg vente til etter helgen før jeg gjør noe (tror jeg, men man blir jo litt hektet her da..).. håper IKM ikke dukker opp, litt usikker på om det er i anmarsj dessverre - sammen med de andre "symptomene". Tolker jo alt som skjer i kroppen for tiden! Enig med deg, håper på en gledelig mai og mange positive kryss for jentene her! Hold oss informert om testingen din også lille nina!!
aktivtass Skrevet 17. mai 2006 #10 Skrevet 17. mai 2006 tror kanskje jeg også må ta en test..er på dag 32 i dag..33 i morgen...hjelp...er litt redd også..litt skummelt dette..har hatt mensen murringer en uke og merker jeg er super trøtt og irritabel...har også fått noen store kviser...kan ikke fatte viss jeg er blitt gravid på 1 pp
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå