Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

jeg er nettop ferdig med en pergokur...var hos gynekologen og telte egg i går..han fant 3stk som er fruktbare...tok også en pregyl(hormonsprøyte) har el i mårra...da fikk vi beskjed om og holde senga...kommer vi til og klare denne gangen...?? eller må vi slite enda mere...?? kan du se kjønn og event når jeg blir/er gravid om alt kommer til og gå bra....??

 

jeg 07.08.75

han 12.04.74

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei:-)

 

Jeg får opp at det går supert og at du blir gravid med en liten jente.

 

Masse lykke til!!!

 

Sender babystøv i tillegg!!! xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Skrevet

ååååååååååååååå håper du har rett Elastica....det hadde jammen vært den beste gaver ever....ble glad i kroppen jeg nå..hihihi..

 

kommer alt til og gå bra da??? får et februar barn jeg da?? hehe...

Skrevet

Svangerskapet kommer til å gå bra og ser ut til å bli et februar-barn ja, får opp begynnelsen av februar :-)

 

Ønsker deg lykke til og håper at alt stemmer.

 

Du får gi en tilbakemeld.senere...

 

Klem

Skrevet

ååå så utrolig bra..på tide og legge i fra seg røyken da..hehe..ja jeg lover at du skal få tilbake melding vennen...:-)

Er blitt spådd inne her før og da fikk jeg til svar at jeg fikk en jente i juni/juli 2007 så dette kan bli spennende...:-)

 

Ha en fin dag og kveld..og takk for at du tok deg tid til og svare meg;-)

 

Klem

Skrevet

du blir vel litt forvirra...da jeg har to nick navn...hihi....

 

Klem...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...