Gjest Skrevet 16. mai 2006 #1 Skrevet 16. mai 2006 er roastbeef forbudt? vet at røkelaks er det men hva med saltpølse osv
Hanne og jentungen Skrevet 16. mai 2006 #2 Skrevet 16. mai 2006 Roastbiff og saltpølse er nok ikke lov. Rått kjøtt har jeg fått beskjed om å unngå. Legen min sa at jeg godt kunne spise røkelaks så lenge jeg visste den var fersk. Det er egentlig det samme med alt slikt; det kan spises, men du må passe på at det er ferskt.
♥ Mamma'n til go'jenta GRAVID♥ Skrevet 16. mai 2006 #3 Skrevet 16. mai 2006 Kan vel spise roastbeef som ikke er rød vel???
Hanne og jentungen Skrevet 16. mai 2006 #4 Skrevet 16. mai 2006 Sant. Det burde jo gå viss den er gjennomstekt og fersk:)
selfangerkjerringa Skrevet 16. mai 2006 #5 Skrevet 16. mai 2006 Stemmer. Roastbiffen er rød fordi den er rå. Hvis den er gjennomstekt er det ingen fare, bare å ete ivei. Men den er jo ikke like god da... hehe
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå