Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

med gutten min på snart 7 mnd , fordi han er så veldig flat i bakhodet. Vi har bestandig brukt pute, han har ikke kiss- kidd, han ligger mye på magen, men likevell er han veldig flat.Da legen hadde sett litt på han idag fikk vi beskjed om at han må ta røntgen av hodet sitt. Jeg ble så redd, andre som har gjort det?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har ikke vært borti det jeg da ,men ville bare ønske dere lykke til!!!

håper alt går bra, og det gjør det sikkert:):)

Skrevet

har ingen erfaring med dette , men ønsker dere all verdens lykke til..håper vi andre får en tilbakemelding på hvordan det har gått .. krysser fingrene for at det går bra :)

Skrevet

oi......

det hørtes skummelt ut, men allt er sikkert bra. Gutten vår også har helt paddeflatt bakhode og han ligger på magen hele tiden mens han ikke sover. Hs og lege har aldri sagt noe om det, så jeg bare regnre med at allt er greit. Han sover på kjempemyk madrass, så det kan ikke være det som er problemet heller

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...