ikkeakkurattattpåklattfødeklar Skrevet 15. mai 2006 #1 Skrevet 15. mai 2006 Endelig er jeg kommet over til dere. Nå er det bare siste etape igjen til jeg får se mine tvillinger =) Gleder meg kjempe masse =) Lykke til alle sammen!
mumi og lille Eirik :-) Skrevet 15. mai 2006 #2 Skrevet 15. mai 2006 Hei Siw 82 Velkommen inn hit. Ikke lenge siden vi begge var på 2 trimester,bare en knapp uke siden jeg kom hi hi Tenk du skal ha tvillinger, så utrolig spennende,hvordan er formen da? Vet du hvilke kjønn du får? Vi får gutt her,vi har en jente på 7 som gleder seg stort til å bli storesøster..... Lykke til da Klem fra
ikkeakkurattattpåklattfødeklar Skrevet 15. mai 2006 Forfatter #3 Skrevet 15. mai 2006 Ja, det er helt utrolig hvor fort tiden går. Formen er bob bob. Var innlagt fordi de trodde jeg skulle føde, så jeg har fått beskjed om at jeg ikke skal gjøre så veldig mye. (føler at jeg har husarrest) Skal helst ta det helt med ro. Er jo bare glad jeg kom hjem fra sykehuset og alt er bedere nå. Vil helst ha de i magen noen uker til..... Hvordan er formen din da?? Så gøy med gutt da, vi får en gutt og en jente. Har ingen fra før. Lykke til du også =) Klemmer
mumi og lille Eirik :-) Skrevet 15. mai 2006 #5 Skrevet 15. mai 2006 Hei igjen. Så kos med en av hver da Formen er nok litt bob bob her oxo,men går egentlig bedre nå etter behandling og gode råd hos fysio (BL) Men må være kjipt når en blir lagt inn da....godt du kom ut igjen. Ikke noe kjekt når du må ta det så med ro,tiden går jo så seint da,men alt som hjelper er bra,håper de holder seg så lenge som mulig da. Når jeg fikk beskjed på å ligge en stund her,gikk det i bøker/blader og film/TV, jeg er ikke noe håndarbeids menneske :-/ Hvordan får du tiden til å gå da?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå