prekæs Skrevet 14. mai 2006 #1 Skrevet 14. mai 2006 Trenger sportsvogn med følgende egenskaper: Må være god å trille. Dvs. fin og fast i fjæringa. Ikke ha 3 hjul. Skal passe til 6mnd gammel baby. Bør være vendt mot meg. Kunne brukes et par år.(med voksipose) Gi god skygge. Ha litt "lasteplass". Solid (skal tåle flytur) Ikke simo, den "slenger" for mye. Hvor får jeg kjøpt den? (bor i østfold)
studentmamma-82 Skrevet 14. mai 2006 #2 Skrevet 14. mai 2006 Hei! Jeg har kikket en del på vogner, og den jeg tror jeg hadde valgt i din situasjon er Emmaljunga Cerox. Den er god og lun, kan brukes begge veier, lang liggelengde, og stødig.
Anonym bruker Skrevet 14. mai 2006 #3 Skrevet 14. mai 2006 Ikke Cerox. Den er trang, lav kalesje, tipper, tung +++ Teutonia Mistral er et mye bedre valg. Søk inne på Finn.no. En dame der som importerer. Billig og med garanti. Har kjøpt av henne og er fornøyd med service.
Anonym bruker Skrevet 14. mai 2006 #4 Skrevet 14. mai 2006 Hm, det ser ut som det er den samme "anonym" som ikke liker Cerox her inne. Mange som er fornøyde også, så det er kanskje ikke grunn til å legge for stor vekt på denne "anonym"? hilsen en annen anonym :-)
prekæs Skrevet 14. mai 2006 Forfatter #5 Skrevet 14. mai 2006 skal sjekke opp begge,men syntes at emmaljunga har fine vogner. Har ikke sett den du nevner. tusen takk for hjelpen
Anonym bruker Skrevet 14. mai 2006 #6 Skrevet 14. mai 2006 Du kan jo se på Emmaljunga City Cross også, har ikke vendbart styre, men er fin.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå