Mari+Lukas06+Vilde08*fødeklar Skrevet 13. mai 2006 #1 Skrevet 13. mai 2006 http://www.mozon.no/kvinnehelse/graviditet/11_ring_gravid_i_fylla
Anonym bruker Skrevet 13. mai 2006 #2 Skrevet 13. mai 2006 Jammen meg skulle hun ikke beholde babyen også,og moren hennes var stolt av henne...Hmm, hvor har det sviktet her. Hva er deres mening?
OktoberPrins kom 20.10 Skrevet 13. mai 2006 #3 Skrevet 13. mai 2006 Uff a meg... Kan ikke forestille meg en 11 åring ha sex, det er bare sykt. Et barn som får barn, tror ikke stolt er ordet jeg hadde brukt om det var mitt barn..
mom-to-be Skrevet 14. mai 2006 #4 Skrevet 14. mai 2006 KVALMT! og helt tragisk! Det er egentlig alt jeg har å si....kjenner jeg blir sint når jeg leser det.
mammmamia ** Skrevet 14. mai 2006 #5 Skrevet 14. mai 2006 Herregud, og så røyker hun 20 sigaretter om dagen!! Hvor er barnevernet sier jeg..!
yr<3 med 2 gutter! Skrevet 14. mai 2006 #6 Skrevet 14. mai 2006 Huff.. Her må det ha svikta i flere ender!!!
♥sjiga♥ Skrevet 14. mai 2006 #7 Skrevet 14. mai 2006 den linken får jeg ikke lest, finnes den et annet sted å eller
Edelweis Skrevet 14. mai 2006 #9 Skrevet 14. mai 2006 æsj.. dette er sykt. hun er jo bare et barn selv.. å det er rart at hun får låv til å beholde barnet. mye av det jenta sier beviser hennes umodne alder synes nå jeg. hun vet jo knapt hva sex går ut på! huff, det er trist!
3 skatter ute:) Skrevet 14. mai 2006 #10 Skrevet 14. mai 2006 amnge vonde sjebner rundt omkring. dette beviser bare at vi mennesker ikke er perfekte. her må noen gripe inn.
♥martha~78♥ -Signe født 22.02. Skrevet 14. mai 2006 #11 Skrevet 14. mai 2006 Heilt sjukt!!!!!!!!!!!!!
Gjest Skrevet 14. mai 2006 #12 Skrevet 14. mai 2006 Herregud for ei tragedie.Blir kvalm.Være stolt.???Hadde ikke latt mi datter gå gjennom noe sånt
Puncky med nr tre i magen Skrevet 14. mai 2006 #14 Skrevet 14. mai 2006 Her er det noe vesentlig som mangler.... Man merker jo på uttalelsene hennes at hun ikke er mer enn 12 år i hue heller. Kjære vene....
jente+jente Skrevet 16. mai 2006 #15 Skrevet 16. mai 2006 Helt sykt! En 11 aaring kan jo ikke engang forsoerge seg selv! Jeg bor i USA, og her er det en lov som sier at barn under 12 aar ikke har lov aa vaere hjemme alene, haha.
PrincessElisabeth Skrevet 16. mai 2006 #16 Skrevet 16. mai 2006 en ting er at 11åringen skal ha barn, men leste dere om den 63 år gamle som skulle ha barn?! det er jo nesten like ille det! akkuratt det om at 11 åringer ikke tenker på sex er litt feil...jeg har selv vært tidlig til det meste, men allikevel...elleve var vel å ta litt hardt i... men at moren tillater det?!
Anonym bruker Skrevet 16. mai 2006 #17 Skrevet 16. mai 2006 Heller mamma som 63 åring enn 11 ja!!!! Kjære vene! Stakkars jente. Barn som får barn.
slankeguri Skrevet 16. mai 2006 #18 Skrevet 16. mai 2006 Jeg kjente ei som ble gravid som 12 åring. husker hun hadde ammerom på barneskolen...! Var i se&hør også. dette er noen år siden nå, tror det var i 91, men da var hun norges yngste mor. Gutten hennes ble adoptert bort som 2åring. tragisk.
Mamsen86 Skrevet 16. mai 2006 #19 Skrevet 16. mai 2006 Jeg TENKTE ikke på sex når jeg var 11 år, men jeg visste så vidt hva det var ja! Jeg og noen venninner fant en pornofilm på rommet til min 7 år eldre bror når jeg var rundt 10 år gammel.. Vi satt å så på den med skrekk, hylte ut at "æææææsj, det der skal jeg AAAALDRI gjøre".. Dessuten.. Det villeste jeg og min "kjæreste" på den tiden gjorde, var å spise vafler på terrassen hans uten oppsyn, liksom! MEN (!!!) det skal sies at jeg var litt av en gris i mine yngre dager.. Dro gjerne opp kjolen min i bytte mot å få være dronning på puterommet i barnehagen, liksom.. Så egentlig, det OVERRASKER meg ikke at 11 åringer kan finne på å ha sex, selvom jeg syntes det er.. Tja, har egentlig ikke ord! Er alt annet enn positvit.. I stede for lekseklubber osv, så går dem hjem å har sex.. Syntes det er skremmende!! Men nå må vi jo også tenke på det at tidene har jo forandret seg veeeldig, selv bare på de 8-9 åra det var siden jeg var 11, liksom! Det er ikke bare EN gang at småfolk som ser ut som om at dem ikke er en dag eldre enn andreklasse har kommet å spurt meg om få bomme en røyk.. Eller løpe inn i butikken for å kjøpe øl for dem! Så som sagt.. Ingenting overrasker meg, liksom! Personlig vurderer jeg å henge hengelås på dattera mi når hun nærmer seg den alderen, hehe! Neida.. Men det er skremmende hvordan ting og tang utvikler seg til det negative! Like skremmende er det at moren hennes er stolt av dette.. Jeg vil tro at mine barn har lært at sånt skal man vente med, iallefall til dem er eldre enn ELLEVE, liksom! Bare enda et bevis på at vi som mødre må være åpne og sette grenser for småtrolla våra.. For det er jo helt forferdelig om det skal fortsette sånn, 11 år liksom! Jeg syntes jeg er ung, men jeg er jo reine bestemorra i denne sammenhengen..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå