kirsty*2barnsmamma Skrevet 13. mai 2006 #1 Skrevet 13. mai 2006 Samme som på bli gravid og 2 trim. Da jeg var gravid første gang så hadde jeg et merkelig symptom. Hadde liksom vondt under føttene, akkurat som om fotsålene var flatere enn vanlig. Det gjorde vondt å gå inne i sokkene, gulvet kjentes så hardt ut, og det kjentes ut som om tyngdekraften trykket meg ned... var sånn hver dag. Husker det nå, siden jeg har det igjen. Har ikke sett dette symptomet på noen liste. Noen andre eller er det bare meg? Takknemlig for svar :-)
Minmai Skrevet 13. mai 2006 #2 Skrevet 13. mai 2006 Tror nok det er ganske vanlig. Noen går opp en skostørrelse under graviditeten.
Tjolahopp! Skrevet 13. mai 2006 #3 Skrevet 13. mai 2006 Hei! Gå inn å les hva det står om uke 12 på "uke for uke" siden. Der skriver jordmor at da hun var gravid hadde hun vondt iføttene, og legen ba hun spise kalktabletter!
kirsty*2barnsmamma Skrevet 13. mai 2006 Forfatter #4 Skrevet 13. mai 2006 Oi, takk for den, kalktabletter ja... ikke dumt. Har funnet noen åå skravlesiden som hadde dette også...kansje noe som må legges til på symptom listen? Nå har jeg ikm 17 mai da, så er jo ikke sikkert jeg er gravid. Men dette symptomet hadde jeg da jeg var gravid, og har aldri hatt det de månedene jeg har innbilt meg at jeg var det... da hadde jeg bare ale andre symptomene på listen hehe :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå