Gå til innhold

Vondt i Finger-Leddene


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei..

 

Er det bare meg, eller der det fler som har vondt i FingerLeddene??

 

Det er spesielt i lillefingeren og ringefingeren som er værst! Når jeg bøyer de helt "inn" er det akkurat som om de Låser seg, og må til tider "knekkes" ut igjen!!

 

Hva kan dette komme av??

 

Er ihvertfall temmelig ubehagelig. Og Mister liksom litt av styrke i hendene.

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Høres ut som du har vann i kroppen. Jeg hadde en del vann i kroppen i de to forrige svangerskapene, og da ble fingrene og leddene veldig ømme når jeg bøyde fingrene. Og som du sier, man mister styrke i hendene. Det er gangske ubehagelig.

Denne gangen har jeg ikke vann i kroppen i det hele tatt, tror det er fordi jeg drikker sinnsykt mye vann hele dagen. Vann er jo vanndrivende.

Skrevet

hei..=)

 

har det samme som deg..er i uke 40 nå,men har ikke noe vann i kroppen.. er verst om morgenen, akkurat som fingrene låser seg å man må "knekke" de tilbake..

er vel sånn som følger med..=)

 

Skrevet

Samme her! Er 38 uker i dag. Prata med legen om det på tirsdag, og ahn sa at det var p.g.a. vannet i kroppen.

Det er verst om morra'n, men kjenner det litt gjennom hele dagen.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...