*Mysillen* Skrevet 11. mai 2006 #1 Skrevet 11. mai 2006 I kveld da? Ser det er mange som nye nick her som jeg ikke kjenner... Jeg begynner vel å bli en liten oldis på denne siden..hihi!
Dyne&Pute Skrevet 11. mai 2006 #2 Skrevet 11. mai 2006 Jeg er her.. Har værrt her i litt over et år jeg.. Men hadde et annet nick før.. angelin, men lenge siden jeg byttet.. ;-)
*Mysillen* Skrevet 11. mai 2006 Forfatter #3 Skrevet 11. mai 2006 Hei sessan83 Bra vi er flere "oldinger" her da Vært her siden jeg ble prøver i februar i fjor jeg. 15pp nå.. Hvor er du fra da?
Alba44 Skrevet 11. mai 2006 #4 Skrevet 11. mai 2006 Jeg er her......Har ikke vært så lenge på denne siden.
*Mysillen* Skrevet 11. mai 2006 Forfatter #5 Skrevet 11. mai 2006 Hei på du Alba32 Kan ikke komme på å ha sett nicket ditt før... Prøvd lenge?
Dyne&Pute Skrevet 11. mai 2006 #6 Skrevet 11. mai 2006 Ja føler meg som en oding her ja ;-) Ble prøver i april i fjor vi da.. 13pp.. Er fra Bergen.. Du da? Har dere prøvd aktivt siden februar? Vi har det, begynner å tenke litt på å ta turen til legen, men føler meg egentlig ikke helt klar for det enda..
Alba44 Skrevet 11. mai 2006 #7 Skrevet 11. mai 2006 Jeg mistet min lille i MA forrige uke, og visste ikke om denne siden før jeg ble gravid, så derfor aldri vært innom her før. Har du prøvd lenge?
frøy@ Skrevet 11. mai 2006 #8 Skrevet 11. mai 2006 Heisann dere, Jeg er super-ferskis her, akkurat "blitt medlem".. Har akkurat sluttet på p-pillen, så er i min 1pp.. Sittet og lest på denne siden et par kvelder nå, er så god stemning her og så godt å høre at andre er i samme båt, så fant ut at jeg kunne jo skrive litt jeg å.. Blir spennende tider framover nå!!!
*Mysillen* Skrevet 11. mai 2006 Forfatter #9 Skrevet 11. mai 2006 Jeg er fra nord trøndelag. Ja vi har prøvd aktivt siden februar i fjor ja. Var på gu i jun/juli i fjor.Der så alt bra ut. Så var jeg til legen å tok blodprøver nå i februar.Alt fint der også.. Så nå må sambo få sjekka svømmerne sine da. Men nå har jeg nettopp hatt cyste på eggstokken som har sprukket da...så jeg har også fått innvendig ul for å sjekke om alt ser greit ut...Akkurat nå så er jeg ikke helt sikker på om alt er helt greit da...grunnet mange forskjellige svar fra de forskjellige gyn jeg har hatt...men jeg skal på ny kontroll på mandag...satser på at ting er ok
*Mysillen* Skrevet 11. mai 2006 Forfatter #10 Skrevet 11. mai 2006 Ja vi har da prøvd i 15 pp nå.. Var på sykehuset her for 2 uker siden pga sprukket cyste på eggstokken...på kontrollen noen dager senere så snakket gyn om at jeg meget sansynlig nettopp har vært gravid utenfor livmoren også??? men jeg vet ikke helt da ny kontroll igjen på mandag...så da får vi se hva den gyn sier da.. mye styre det der altså..hehe...
*Mysillen* Skrevet 11. mai 2006 Forfatter #11 Skrevet 11. mai 2006 Hei frøy@ Velkommen hit da Ja denne siden er kjempe flott! Greit å prate med folk som er i samme situasjon ja Du får ha lykke til med prøvingen.. Håper den sitter om ikke lenge Hvor er du fra da?
mammae:-) Skrevet 11. mai 2006 #12 Skrevet 11. mai 2006 hei, er nett komt "inn" her igjen, 1pp. Var mye her i 2003 før vi vart gravide med jenta vår som no er 19 mnd. Hadde 3 MA før vi fikk henne, og var til utredning men fant ingen ting "galt" med oss, men fikk antibiotika kur begge to i 2 uker så vart eg gravid og det vart vår Solstråle. Håper no det skal gå bra:-) (EL i dag:-)
frøy@ Skrevet 11. mai 2006 #13 Skrevet 11. mai 2006 Hei mysill Takk for det! Jeg er fra Harstad, men bor i Tr.heim nå.. Hvor er du fra da? Håper det ordner seg for deg også snart!! Leste at du hadde en cyste på eggstokken, det har faktisk jeg også, skal egentlig fjerne den, men klarer ikke å vente lenger med å prøve..legen sa heldigvis at det var greit..
frøy@ Skrevet 11. mai 2006 #14 Skrevet 11. mai 2006 Hei, Så flott at dere fikk jenta deres da!! Lykke til med ny prøverunde!!
*Mysillen* Skrevet 11. mai 2006 Forfatter #15 Skrevet 11. mai 2006 Jeg er faktisk fra trondheim,men er bosatt i nord trøndelag da Men jeg er ganske ofte hjemmom til famen da Å må du fjerne den du..Min sprakk visst den...Skjønner egentlig lite av hele greia..Men det er fordi jeg har fått forskjellige gyn hver gang jeg har vært til kontroll...å de sier forskjellig...Så jeg både gruer å gledermeg til mandagens kontroll... Det er heldigvis ikke noe farlig med slike cyster da...men det er jaggu ikke godt heller. Hva er det som har fått deg til trondheim da?
frøy@ Skrevet 11. mai 2006 #16 Skrevet 11. mai 2006 Huff, dumme cystene.. Min har vært der en god stund og jeg merker ingenting til den, den ble bare oppdaget tilfeldig ved en rutine-gyn.. Cyster er veldig vanlige og ikke farlige nei, men de kan gjøre vondt hvis de sprekker eller hvis eggstokken vrir på seg.. De kan også sprekke uten at man merker det, så jeg håper min har forsvunnet av seg selv! Men du merket det godt når den sprakk? Studerer i Tr.heim jeg..
frøy@ Skrevet 11. mai 2006 #17 Skrevet 11. mai 2006 Nei, får vel krype til køys, har stilt klokka på 7, så må vel få meg noen timer søvn.. Koselig å snakke med deg, håper vi møtes her en annen kveld!! ..sov godt..
*Mysillen* Skrevet 11. mai 2006 Forfatter #18 Skrevet 11. mai 2006 Nei jeg vet ikke når den sprakk jeg... Det begynte med en slags mensmurring...så ble den bare sterkere som dagene gikk...Derfor fant jeg ut at jeg skulle ta en tur til legen...for etter 3 dager så gjorde det sinnsykt vond...Var vondt å gå,le,sette og reise seg osv... Men det var ikke noe sånn plutselig poff liksom...som jeg hører at andre har hatt... Men jeg har vært skikkelig øm en stund nå da..pga veskeansamlingen i magen...Ble lite prøving da får en si... Hva studerer du i trondheim da?? Huff...skikkelig nyskjerrig av meg jeg hehe
frøy@ Skrevet 11. mai 2006 #19 Skrevet 11. mai 2006 Ser vi skrev akkurat samtidig, så da har du kanskje ikke sett at jeg skrev en ny melding, vil jo ikke at du skal tro at jeg logger ut uten å si hade!! Tenkte å legge meg nå, ny skoledag i morgen, må opp tidlig..urgh.. Sov godt! Håper vi snakkes senere!
*Mysillen* Skrevet 11. mai 2006 Forfatter #20 Skrevet 11. mai 2006 Ja du får vel gjøre det da så det blir litt søvn på deg Har fri i morgen jeg...ikke at det går an å sove ut fordi ...men godt alikevel. ja det var kjempe kos å prate med deg du får bare rope ut om du får lyst til å årate igjen...Er her somregel ganske ofte...på kveldstid...men fre-søn er helga fri da...hehe natta
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå