Gå til innhold

Har jeg eggløsning?Kjempeglad for svar=)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei;

jeg lurer på om noen av dere har litt peiling på eggløsning.

Mitt spørsmål er om dere tror jeg har el/høyst sannsynlig har det?

 

Her er noen momenter:

*testet pos.på el-test denne måneden(begynte først med testing denne syklusen)

 

*fine blodprøver i januar på dag 21 av syklusen.Så stigning.

 

*var hos gyn. i sept-05.Han påviste at el var på gang.

 

*har el-slim(mye)hver måned.Men det i seg selv betyr jo ikke så mye som indikator.

 

Lurer på om jeg skal begynne å tempe.Da vil jeg jo vite med sikkerhet hvorvidt jeg faktisk har hatt det.

 

Hva tror dere?Ser det ikke ut som om at jeg har regelmessig eggløsning?

 

Kjempeglad for svar=)

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Alt tyder jo på det da. Har du regelmessig mens?

Skrevet

Takk for svar:)

 

Ja,regelmessig innenfor det som regnes som normalt.Menssyklusene mine varierer fra 25-30 dager,men variasjonen er aldri mer enn et par dager fra måend til måned.Har jeg hatt 30 dager i en syklus,så raser jeg ikke plutselig ned på 25 dager bare.Mest sannsylig vil den da bli 29 eller 28 dager den neste sylusen.

 

Dette skulle jo anses for å være regelmessig,tror du ikke?

Dessuten har jeg helt normale blødninger.Blør moderat de 4 første dagene og så går det gradvis over til mer spotting.

Skrevet

Du høres ut som du er i tipp topp stand :-) Tror du kan ta det helt med ro og bare sette i gang prøvingen, det burde ikke ta for lang tid. Hvis du ikke hadde hatt eggløsning ville du mest sannsynlig hatt lange og veldig uregelmessige sykluser. Lykke til :-D

Skrevet

Takk igjen!

Er inne i den 6.seriøse pp'n med mukig treff på el.Det er derfor jeg begynner å tvile litt....men det er vel bare å fortsette som før:)

Skrevet

Kan være lurt å ta el-tester for å være sikker på at du treffer el. eventuelt tempe. Men vil tro at spiren sitter snart.

Skrevet

Så hyggelig å få slik oppmuntring,anonym!!:)))

Ja,jeg håper virkelig at det klaffer for oss begge(regner med at du også prøver)snart!Jeg er overklar=))))

 

All lykke til deg!

 

klem

Skrevet

Ja jeg prøver, men syklusen min er ikke helt i gjenge. Så det er litt kjipt, men men. Har no fått det til en gang før så da klarer vi det vel igjen :-)

Lykke til da, du har jo statistikken på din side no så du er sikkert gravid innen 3 mnd.

 

Klem til deg og :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...