Gå til innhold

Herregud!!!!


ღLitjpia24 is hurtingღ

Anbefalte innlegg

Skrevet

Så flaut det er å være meg nå. Her står jeg på jobb og promper. *ler* Har så mye luft i magen tydeligvis, ser jo fire måneder på vei ut jo. Og jeg klarer dessverre ikke holde dem igjen. Og det verste er at innimellom lukter de litt også! *ler, ler, ler* Godt jeg jobber i en butikk med masse deilige lukter da ja.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hehe.... får håpe det er fordi du er gravid da, da er det verdt det hehe...

Skrevet

*ler* Ja får virkelig håpe det er derfor- Jeg pleier aldri å være så ille. Bare hvis jeg har spist noe som gir meg luft i magen da. Men det har jeg jo ikke.

Skrevet

hmmm....etter jeg ble gravid så har jeg fått helt ekstremt vonde fiser - enda dem er små.

Og oppblåst er jo vanlig i begynnelsen....

 

Nei vet du hva - nå har du bare med å være gravid !

 

Tror jeg hadde ledd meg ihjel om jeg kom inn i butikken og kjente den råtne lukta og du var den eneste der inne blant alle såpene ;op

Skrevet

Ja kan du tenke deg hvor hardt jeg prøver å holde igjen alle sammen eller? I tilfelle dem lukter!!

Skrevet

hei hei

 

når har du ikm??

 

 

Skrevet

Mellom 10 og 13 mai! Har litt uregelmessig syklus.

Skrevet

Har du testa?

Skrevet

eller det har du vel ikke siden du ikke har nevnt det... når skal du teste er et bedre spørsmål hihi

Skrevet

Vet ikke helt når jeg skal teste siden jeg pleier å få TR mellom de nærmeste dagene. Men kan jo tenkes at selv om ikke IKM er før på Lørdag at en test vil slå ut positivt allerede imorgen tidlig?!?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...