Susan*lillegutt og mini* Skrevet 10. mai 2006 #2 Skrevet 10. mai 2006 Jeg er her=) Har lekt med Simen litt,men nå sitter han å leker selv,så jeg er en tur innom =)
Tre små & mammaen Skrevet 10. mai 2006 Forfatter #3 Skrevet 10. mai 2006 Næmmen der vr det en til ja. hehe :-) Hvordan står det til med dere da? Æsj, her er det skikkelig kaldt ute.. regner gjør det og (ikke sånn plaskeregn ,men litt småregn.)... men vi skal da ut for det. Så snart lillemann våkner, så skal vi en tur på butikken og etter det skal vi leke litt i sandkassa.
Susan*lillegutt og mini* Skrevet 10. mai 2006 #4 Skrevet 10. mai 2006 Joda,går bare bra her:) Sitter å slapper litt av her,før jeg tenkte å ta Simen ut en tur,han er ikke helt frisk,men en liten tur ut skader ikke,å han er så glad i å være ute også,hvis ikke så drar vi sikkert ned til byen en tur senere på cafe eller noe:) Her små regner det idag...kjedelig,tåkete og og overskyet..jeg vil ha SOL!!! hehe=)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå