Gå til innhold

Hva slags solkrem bruker dere da jenter?


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Jeg pleier å kjøpe "den som står ved kassa på butikken"...ingen fast, mao :) Blir vel som oftest Nivea eller Ambre Solaire eller noe slikt.

 

Lillemor har fått solkrem nå, Eucerin med faktor 25. Hun er bare 4mnd og ikke akkurat mye ute i sola, men greit å ha på allikevel syns jeg, så kan jeg faktisk ta henne opp av vogna uten å måtte stresse så fælt med skygge og slikt. Ikke at hun liker å sitte ute i sola uansett da men...blir vel fort bare 5 minutter så signaliserer hun høyt og tydelig at hun vil inn!

Annonse

Bare en kommentar til innleggene: jeg synes det var lav faktor mange satser på. Vi har ikke vært i sola (og lite utendørs i skyggen) så langt i år, men vurderer (bade-)tøy, hatt og/eller leketelt med solfaktor. Disse produktene har solfaktor 50 !!!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...