Gå til innhold

Biteringen fra mam....den med "tro hoder"


Anbefalte innlegg

Skrevet

Det står i "bruksannvisningen at den skal ikke i fryseren...........

 

Haer alle biteringene med vann i i fryseren vi....

 

Jentungen elsker å sytte på is-biteringene......

 

Kanskje vi ikke burde?

Hva gjør dere?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har den i kjøleskapet slik man skal.

Skrevet

......har du i fryseren blir den for kald, og du kan risikere FROSTSKADER ;) FY!!!!!!!!!!

Skrevet

Fy????????

 

Herregud, isen smelter jo tvert, og om jentungen sitter å sutter, og sikler og striier tunga borti.....kan det være såååå galt da?

 

Jaja, er vist dårlig mor jeg da.

Skrevet

Pøh.

Hysteri.

Jeg gjør også sånn.

Har gjort det med alle mine.

Skrevet

Hehe...... Tviler på at det blir frostskader :o) Man får jo ikke frostskader av en is da!!! Og det blir jo det samme ;o)

Men kanskje plasten rundt blir fortere "gammel"?? Men de bruker den jo ikke såå lenge heller da, men kanskje lurt å kontrollere den godt :o)

Skrevet

 

Spørs jo egentlig på hvilken temperatur dere har i fryseren også da. Er ikke bare-bare å skulle spise is som har ligget i -18 - men en kjøleskapsfrys er jo som regel ikke så veldig kald?

 

Har helt sikkert noe å gjøre med plasten leken er laget av og innholdet i den, og kanskje også det faktum at dersom noen faktisk dypfryser den og gir den til babyen så ER den så kald at den kan lage trøbbel for bebisen.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...