Anonym bruker Skrevet 9. mai 2006 #1 Skrevet 9. mai 2006 Flere som bader sammen med babyen sin? Min er 2 mnd og elsker å bade med meg eller pappan. Har vannet bare 38 grader og ingen såpe i. Er det ok?
mamma søker barn-har fått 2 Skrevet 9. mai 2006 #3 Skrevet 9. mai 2006 Det har vi gjort med begge to, vi vasker oss bare litt i dusjen først.
Gjest Skrevet 9. mai 2006 #4 Skrevet 9. mai 2006 Det gjør vi hver kveld, det er bare sånn hun vil bade. Liker ikke balje. Hun elsker å bade og blir helt vill når vi tapper i vannet. Også får hun tran i badekaret, så slipper vi flekker på klær. Og hun synes det er ok også. Vi dusjer litt selv først. Det vises på strømregningen, for jammen går det mye varmt vann her i huset...Men det er det verdt!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå