Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Slimproppen har gått får en uke siden og litt til kom i går på dagen. Hadde noen murringer men ikke særlig vondt. Våknet halv 5 i dag av at jeg måtte på do og det rant tyntflytende slim så hele truseinnlegget var dekket.. fikk lagt meg til å sove igjen og våknet halv 9 hvor dette skjedde igjen. Etter det har jeg hatt noen vonde tak i magen og nedover underlivet og ned i det ene beinet, de er uregelmessige men har holdt på i noen timer nå så jeg håper :)) er 2 dager på overtid i dag så hun kan godt komme nå :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Så spennende! Høres virkelig ut som det er fødsel på gang ja, heldige deg : ) Hvordan går det nå da??

Skrevet

det har holdt på av og på i hele dag, men liksom ligget der hele tiden.. hadde akkurat en sikkelig vond en som kjentes ut som en kniv ble kjørt oppi ja... skal det holde på sånn mye lenge kommmer jeg til å ringe føden for å høre med de..

Skrevet

Tyntflytende slim? Er det vannet som har gått? Du burde ringe føden! Lykke til!

Skrevet

kommer det slim med fostervannet da?? De tok vannet mitt med førstemann så jeg vet ikke hva jeg skal se etter... men jeg trodde at når vannet gikk var det vann liksom...?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...