Tredje barn på vei Skrevet 8. mai 2006 #1 Skrevet 8. mai 2006 Noen som vet om slim som kommer etter sex er El-slim eller sædrester? Det hender nemlig noen ganger etter sex at jeg har mye slim den 1 og 2 dagen etter sex, men ikke alltid. Så jeg vet lissom ikke om det er tilfeldig at det er EL-slim eller sædrester.... Håper noen vet.... Klem til alle andre prøvere fra meg
Tredje barn på vei Skrevet 8. mai 2006 Forfatter #2 Skrevet 8. mai 2006 Dytter litt på denne for jeg håper noen vet noe om dette eller hva dere trot det er??
Faylinn Skrevet 9. mai 2006 #3 Skrevet 9. mai 2006 Det kan være begge deler, og bør sjekkes. Tips fra pernille.info: - sædrester strekkes som oftest i mange tynne tråder og tørker fort inn. Tåler ikke å strekkes mange ganger - eggløsningsslimet strekkes som oftest i en tykk tråd og kan strekkes gang på gang på gang på gang uten å tørke inn/miste kvaliteten Dessuten vil ikke EL slim løses opp i et glass med vann, men bli en klump. Har ikke testet dette selv, men burde gjort det siden jeg også lurer noen ganger..
Tredje barn på vei Skrevet 9. mai 2006 Forfatter #4 Skrevet 9. mai 2006 takk for svar. Har funnet ut at det er veldig slimete di 2 siste dagene. Spesielt på morran.
Mamma mai-07 *på overtid* Skrevet 9. mai 2006 #5 Skrevet 9. mai 2006 Jeg legger ofte slimet i vann.Det løser seg ikke opp.Tester med vann hver syklus.Det kan ligge i vann i flere dager uten at det løser seg opp.
Tredje barn på vei Skrevet 9. mai 2006 Forfatter #6 Skrevet 9. mai 2006 Ok. Trur jeg må prøve dette da
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå