Sunniva- og Majamamma Skrevet 8. mai 2006 #1 Skrevet 8. mai 2006 I dag kjøpte vi drømmehuset, hurra. Det er en toetasjes gammel villa, 5 soverom og to bad. Tomta er svær, 1,4 mål "bestemorhage", med stikkelsbærbusker og flere store, gamle trær..... Masse oppussing som må til, men har fått avtale med banken om at vi slipper å selge tomannsboligen vi bor i nå før vi er helt ferdige med huset. Skal sette bort all jobben siden jeg er gravid og mannen min jobber mye. Er så lykkelig, endelig fant vi det!!! Huset ligger i et svært rolig område, med mange barn i området... Kan til og med endelig få den katten jeg alltid har ønsket meg, for det er ingen farlige bilveier i nærheten... Måtte bare dele dette med noen, holdt på å sprekke av lykke her :-)
Gjest Skrevet 8. mai 2006 #3 Skrevet 8. mai 2006 Gratulerer så mye:)Hørtes helt perfekt ut!Tenk kor spennende:) Lykke til med hus og oppussing!
hamster1, nydelig jente 28.10 Skrevet 8. mai 2006 #4 Skrevet 8. mai 2006 Gratulerer med nytt hus :-)))))
Skrømti Skrevet 8. mai 2006 #6 Skrevet 8. mai 2006 Det hørtes helt topp ut! Gratulere så mye! Er det ikke rart hvordan man plutselig får ting man drømmer om.....
Herkules Skrevet 8. mai 2006 #7 Skrevet 8. mai 2006 gratulerer!!!!!!!!!!!!!!!! Så deilig dette hørtes flott ut for hele familien lykke til med oppussing
Sunniva- og Majamamma Skrevet 8. mai 2006 Forfatter #8 Skrevet 8. mai 2006 Tusen takk, jenter - er fortsatt i lykkerus her. Har vært og sett på huset to ganger i ettermiddag, kan ikke se meg mett på det. Føler at alt har falt på plass her - gift, snart tobarnsmor, villaeier, hundeeier... Åh, er så glad :-)
haater husarbeid Skrevet 8. mai 2006 #9 Skrevet 8. mai 2006 Gratulerer så masse!! Vi kjøpte vårt første hus i august og koser meg med hage og heim nå ja
Lilje74 Skrevet 8. mai 2006 #10 Skrevet 8. mai 2006 Så fantastisk! Høres akkurat ut som min drøm (bortsett fra katten, jeg vil aller helst ha hund... ev. begge deler)... Men tar nok litt tid før vi kommer så langt ;-) GRatulerer!!!!
Puttipluttipott*har født* Skrevet 8. mai 2006 #11 Skrevet 8. mai 2006 Gratulerer sååå mye...Ingenting er bedre enn å glede seg over noe stort man har i vente. Hus og ikke minst baby;-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå