Thula Skrevet 7. mai 2006 #1 Skrevet 7. mai 2006 Hvor stor er sjansen for at det fester seg egentlig? Vet ikke hvorfor, men jeg håper bare så inderlig at det fester seg også denne gangen. Foreløpig spinner hun nå rundt inni der, på denne tiden forrige gang hadde TV1 allerede festet seg.. Noen som vet litt om hvor stor sjansen er?
Gjest Skrevet 7. mai 2006 #2 Skrevet 7. mai 2006 Det er visst helt normalt at bebisen ikke fester seg... Så hvor stor sjangsen er vet jeg ikke, men jeg regner med at lillegutt ikke kommer til å feste seg. Har 9 dager igjen nå
e_0311 Skrevet 7. mai 2006 #3 Skrevet 7. mai 2006 jeg har 24 dager igjen og hodet var festet for 14 dager siden... husker ikke helt hvortid det festet seg med første mann.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå