Anonym bruker Skrevet 6. mai 2006 #1 Skrevet 6. mai 2006 Jentungen på 9 mnd sovnet samme oss i senga i natt... så til morran i dag våkna jeg at ho spiste på ammeinnlegget!!!! Det må ha falt ut av bh min i løpet av natten!! Hun rakk og spise endel også...nesten halvparten ser det ut som..litt vanskelig å se siden alt var småbiter og fuktig.. Er dette farlig?? har lest på pakken og kan ikke se at det står noe der, men ble litt bekymra..burde jeg kontakte lege?? Uff hvorfor våkna jeg ikke.. det kunne jo gått riktig galt!! Føler meg som den dårligste mor på denne jord akkurat nå..... (
Luguber Skrevet 6. mai 2006 #2 Skrevet 6. mai 2006 Unnskyld, men jeg lo godt nå! Alt det de små finner på. :-D Men jeg tror ikke det er noe skadelig, siden det bare er bomull. Blir brutt ned og kommer nok ut igjen. Men du kan ringe legevakten og spørre for sikkerhetsskyld, hvis du er usikker.
Anonym bruker Skrevet 6. mai 2006 #3 Skrevet 6. mai 2006 Hehe ja de finner på så mye sprøtt! er jo bare bomull som du sier.. takk for råd!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå