Trine*spire i magen* Skrevet 5. mai 2006 #1 Skrevet 5. mai 2006 en time hos legen for å sjekke om man er gravid altså blodprøve...? sånn ca?
humørsvingningen Skrevet 5. mai 2006 #2 Skrevet 5. mai 2006 jeg fikk bare tatt en tissetest hos legen, og det kostet ca 100, for jeg hadde frikort..
Mamma&LilleKrølle Skrevet 5. mai 2006 #3 Skrevet 5. mai 2006 Graviditetstest hos legen koster 80,- værtfall her jeg bor. Men er den positiv så er det gratis. Blodprøven vet jeg ikke. Jeg tok en slik selv idag, men slapp å betale... Men må visst ha henvisning fra lege for å få tatt èn slik blodprøve..
Enitsirk79 Skrevet 6. mai 2006 #4 Skrevet 6. mai 2006 Jeg tok urintest og det kostet 82 selv om den var positiv.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå