Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Hmmm, ja jeg får også kommentarer om 'så stor magen din er nå'. Blir litt lei jeg... grrrr. .. er vel hormoner ;-) Først går man å ønsker seg mage så alle kan se, og så blir man irritert over 'mage'-kommentarer når de først kommer. Hehe.

 

Har forresten termin 13. juli, og synes det faktsik er litt lenge igjen, jeg... Kanskje fordi tiden har gått så fort frem til nå, mens nå går jeg liksom å teller dager og uker hele tiden...?!

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/4968386-ikke-lenge-igjen/#findComment-4986061
Del på andre sider

Annonse

Hei :) Kjenner meg veldig igjen, for ca 1 mnd siden (rundt uke 30) tror eg magen min vokste ganske mye på kort tid (har forresten også ganske lav mage), og da fikk eg plutselig minst 40 magekommentarer om dagen her på jobb... åååå så stooor du har blitt - har du spist en fotball? ble litt lei etterhvert - symfysemålet var helt fint det, men er ganske tynn så det synes jo veldig godt + at alle nok hadde sett for seg på forhånd at eg skulle få kun en diskre liten kul...hehe. Nå er det 6 uker igjen, magen har "roet" seg og folk er visst ferdig å kommentere :D

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/4968386-ikke-lenge-igjen/#findComment-4986328
Del på andre sider

Hei på dere.

 

Jeg hørte lenge at jeg var så stor, men nå sier folk at jeg er liten. Men her på jobb sier alle at; Ja, nå nærmer det seg, og Ja, her vokser det. Jeg synes bare det er koselig. De fleste smiler bredt og ser (nesten misunnelige) ned på magen. Noen drister seg til å kjenne. Jeg strutter med magen og smiler jeg.

 

Husker også før jeg selv ble gravid, så koselig det var med venninner og kolleger med mage, og hvor lyst jeg hadde til å ta på den og kanskje kjenne spark. Så ikke døm eller bli irritert, over 90% mener det bare godt. Det er jo helt fantastisk det som skjer inni der, virkelig naturens største under spør du meg. Og selv om jeg nå gleder meg VELDIG til å bli ferdig, så er jeg utrolig glad for at dette er noe jeg får oppleve.

 

Kos dere resten av tiden.

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/4968386-ikke-lenge-igjen/#findComment-4986500
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...