Gjest Skrevet 5. mai 2006 #1 Skrevet 5. mai 2006 Jeg og knotten ( 5 mnd) liker å ta en tur i skogen med hundene. Vi bruker bæresele, men er det ok? Bruker skyggelue og solbriller, men smører likevel inn med solkrem.Litt sol kan jo komme på henne uansett (også vind). Men nå har jeg lest her at man ikke skal bruke solkrem på barn under 1 år. Er det galt å utsette en så liten for vind og bittelitt sol, bør hun ligge i vognen hele tiden ? (det liker hun ikke, vil opp å se). Noen meninger?
nov.gutt-05+ *ny baby* Skrevet 5. mai 2006 #2 Skrevet 5. mai 2006 Tja, hva som er galt / ikke galt er ikke så lett å svare på. MEN.. jeg skal ihvertfall på fjellet hele helgen, med mini i bæresele med solkrem! Det er bare å bruke hodet.. =) Kos deg på tur du! Klem fra
mie76 Skrevet 5. mai 2006 #3 Skrevet 5. mai 2006 Sneipen min satt ofte i bæresele i fjor sommer. Brukte skyggelue og solbriller i tillegg til solkrem. Du får kjøpt solkrem som er til babyer. De skal ikke ha kjemisk solfaktor, men mineralsk. Babyline har en som også er "godkjent" av grønnhverdag.no... God tur, sier nå jeg! Sneipen min har heller ikke godtatt å ligge noe særlig i vogna si :-)
RockMama Skrevet 5. mai 2006 #4 Skrevet 5. mai 2006 Vi var ute en time i bæresele igår, og snuppa sovnet bak solbrillene sine, så godt atte Nei, gå dere - vi kjenner barna våre best selv.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå