mensana Skrevet 5. mai 2006 #1 Skrevet 5. mai 2006 11+1 i dag! Jeg synes tiden går fort, jeg!! - og enda tar jeg meg i å tenke at "tenk om det er innbilt svangerskap!"..
mensana Skrevet 5. mai 2006 Forfatter #2 Skrevet 5. mai 2006 Usj..... jeg var så opphent i 11-tallet av jeg skrev feil.... Det blir vel 10+1 når man er i uke 11.. :-) Hurra!
popkind Skrevet 5. mai 2006 #3 Skrevet 5. mai 2006 Hurra for deg og hurra for meg, !!! Ha en fin dag i solen!! (for det er vel sol i Bergen idag?)
Hermelina Skrevet 5. mai 2006 #4 Skrevet 5. mai 2006 skjønner hva du mener. Er akkurat gått over i uke 11 selv, men når jeg ser gravide damer med mage så klarer jeg liksom ikke å se for meg at jeg og skal bli sånn etter hvert!!
Gjest Skrevet 5. mai 2006 #5 Skrevet 5. mai 2006 det har gått fort, men liksom ikke fort nok ... spesielt når man ser at "alle" går rundt med struttende, flotte mager, eller barnevogner!! men vår tid kommer mot slutten av året, vi får trøste oss med det! er 10 uker i dag jeg også -gleder meg !!! klem!
mensana Skrevet 5. mai 2006 Forfatter #6 Skrevet 5. mai 2006 hehe... enig! - og vet du... jeg ser gravide damer overalt!! Pussig..
mensana Skrevet 5. mai 2006 Forfatter #7 Skrevet 5. mai 2006 Ja, det er sol!! Hurra! Blåser litt da, men det er varm vind.. Jeg tusler rundt i bikini :-) (nå var jeg flink som ikke nevnte magen som blir mer og mer utover-esende..)
mensana Skrevet 5. mai 2006 Forfatter #8 Skrevet 5. mai 2006 Barnevogn, ja! Gurimalla som jeg gleder meg til vi skal kjøpe barnevogn!!!
Mum&Peanut Skrevet 5. mai 2006 #9 Skrevet 5. mai 2006 Jeg og Peanøtt begynner vår ellevte uke i dag. Tiden går fort,jeg er enig med deg men bare når jeg ser tilbake på ukene som har gått. Gleder meg til uke 13 da kan jeg puste ut og føle meg litt tryggere. Magen står ut some bare det - ser mer ut som 16 uker gravid enn 11 uker!! Bikini høres kjølig ut-jeg holder meg til skjørt og tskjorte )
mensana Skrevet 5. mai 2006 Forfatter #10 Skrevet 5. mai 2006 Godt å høre at det er flere mager som står ut! :-) Vi var på besøk hos et vennepar som akkurat har fått en liten, så den nybakte mammaen hadde jo "rader" gravidmage og oppdaget den med en gang! - enda jeg hadde kamuflert den under flagrende gevanter!
Gjest Skrevet 5. mai 2006 #11 Skrevet 5. mai 2006 ser ut som om jeg er over 22 uker... og enda lenger om kvelden! jeg er litt stolt av den, jeg.. hehe tror ikke det nytter å skjule det for folk som har "radar"... mamma spurte meg om jeg var gravid dagen før jeg tok en test!! hun hadde rett, hun!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå