Anonym bruker Skrevet 5. mai 2006 #1 Skrevet 5. mai 2006 Hvor ligger Vitus apoteki Oslo, selger de CB og har de forsatt tilbud????? Må tisse nå, men vil ha morgen urin.. Fristet med #0 prosent avslag.. og vil bruke CB
~Maja Mor~ Skrevet 5. mai 2006 #2 Skrevet 5. mai 2006 et lite tips...har du ikke noe du kan tisse i, så tkan du bruke den urinen etterpå når du har kjøpt en test. Så slipper du å holde deg så lenge ;o)
Lillegutt skal bli storebror Skrevet 5. mai 2006 #3 Skrevet 5. mai 2006 Hei! Har du fått kjøpt deg test nå? Hvis ikke, så ligger det i allefall et Vitus Apotek på Storo Senter. Vet ikke om det hjelper? Visste ikke at de hadde tilbud jeg, men jeg var å kjøpte test i går. Kjøpte CB digital, og den kostet visst langt mindre enn vanlig, tror det var 60kr avslag jeg fikk? Så siden den var så billig i går, så er det vel fortsatt tilbud i dag! =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå