Gå til innhold

Herregud!! Jeg er GRAVID!!!


Skjønnere enn skjønnest

Anbefalte innlegg

Skrevet

......mitt første forsøk noensinne!!!!

 

Belaget meg på å ha mange prøveperioder, fordi jeg er i midten av tredveårene. Vet at jeg er veldig heldig! Har ingen barn fra før. Godt å få bekreftet at alle symptomene jeg hadde fra unnfangelsen ikke var innbildning og ønsketenkning. Kroppen er jo helt annerledes, så det måtte jo være noe.......!!!!! :o)

 

Kan nesten ikke tro det......får nok ikke gjort mye på kontoret i dag.....

Det er fredag, nydelig vær og jeg er gravid! Kan det bli bedre?

 

Takk for gode råd på mine spørsmål fra dere erfarne damer. Lykke til i prøveperioden!

 

Skrevet

Hei.

Gratulerer så masse med graviditeten og velkommen inn på disse sidene. Her er det veldig hyggelig. Masse informasjon og flotte damer som svarer på alt som måtte være av spørsmål og støtter hverandre når man har tunge perioder.

 

Selv er jeg 37 år og venter nr. 3 i slutten av august.

 

Lykke til videre.

 

Skrevet

Gratulerer så mye; det blir en herlig helg for deg :-) Så flott at det klaffet første gangen, da - dere er sikkert veldig fertile :-)

Jeg også er i midten av tretiårene og venter nr. 2 i desember, så vi har begge lang vei å gå ennå. Håper du får oppleve et flott første svangerskap.

Skrevet

Gratulerer og velkommen!!! Håper du får mye glede av disse sidene!!!

Lykke til - vi snakkes...

Skrevet

Tusen takk damer!!!! ..er i rus ennå, jeg......Får ikke gjort stort i dag!!!

Skrevet

Gratulerer masse fra meg også.

Skjønner at du ikke får gjort stort, har startet min 10. uke i dag, og det er ikke mye annet enn baby som bryr hjernen for tiden. Derfor er det kjekt å ha disse sidene hvor resten av verden virker like babysyk som en selv.

Lykke til videre, og ha en flott helg.

 

 

Skrevet

Gratulere så mye.Det var jo kjempekjekt for deg/dere dette.Du må ha lykke til videre og håper at du får et fint svangerskap.

Skrevet

hei

gratulerer så masse med spiren din. Ja du hadde kanskje litt flaks at den satt på ditt første forsøk.

Her inne er det iallefall en veldig hyggelig tone. Vi kommer sikkert til å snakkes igjen snart :o)

Er selv 42 år i uke 7 med termin på juleaften. To barn fra før 12 og 15 år.

Lykke til!

 

Skrevet

Takk dere flotte modne damer!!!

Skrevet

Gratulerer så mye og lykke til videre!

 

Kan tenke meg hvilken lykkerus du er i nå....kos deg masse, og velkommen inn hit!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...