Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

leste i et innlegg at du sa at du ikke hører til her, men ville svare fordet.. betyr det at du har mistet? jeg har tenkt på deg siden igår og håpe virkelig at det går fint og at spiren din fortsatt sitter der!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Neida, det er berre det at jeg hører ikke til 2.tri men 1.tri. jeg lever litt i uvissheten nå. tappen er open, som da ikke er ett bra tegn, men jeg har ikke blød i dag, så jeg må nok vente å se

Skrevet

selvfølgelig mente du det med trimester ja:-) det tenkte jeg ikke på! så bra at du ikke blør! og det med tappen din tror jeg du skal ta litt med ro. jeg kjente på min flere uker etter ikm og positiv test og den kjentes åpen ut. men hvis du setter tummel og pekefinger sammen så ser du at det er "åpent" lengst ut, men der fingrene møtes på ordntlig så er det lukket.. dette gjorde meg mye roligere, og det er jo egentlig logisk, men inget man tenker på!

Skrevet

He he, sorry, det sjønnte jeg ikke. men er du at jeg kan klare å se tappen min?? Eller mente du at jeg kan klare å kjenne at den er mer lukket lengre oppe??? Må le litt av meg selv, er ikke alltid like skarp:)

 

Men har du født før. jeg hat ikke det, så det pleier å være ganske gått lukket

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...