Anonym bruker Skrevet 4. mai 2006 #1 Skrevet 4. mai 2006 Sluttet å amme da han var 4 mnd. 9 1/2 mnd. og han er 72/8200. Han har bare hatt en uke med omgangssyke hittil, mens jrg har lagt merke til at venners/families mm-barn har hatt mye feber, halsbet, forkj. og omgangssyke. Merkerlig det der. Tror mme og mm er like bra!
Anonym bruker Skrevet 4. mai 2006 #2 Skrevet 4. mai 2006 "Flaskebart"? *Fniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiise* Men helt alvorlig: disse "beskyldningene" skal du ikke ta på alvor, gutten din høres frisk og fin ut!
Anonym bruker Skrevet 4. mai 2006 #3 Skrevet 4. mai 2006 JA! Flaskebart. Haha..... På tide å begynne å jobbe igjen..... JEG bekymrer meg ikke. Har en frisk og rask gutt vi! HI
Lille lille Skrevet 4. mai 2006 #4 Skrevet 4. mai 2006 Synes ikke flaskebarten din høres feit ut i det hele tatt jeg, er ikke det der en helt normal vekt da?
Anonym bruker Skrevet 4. mai 2006 #5 Skrevet 4. mai 2006 Nei det er ikke like bra og det er derfor alle som kan amme blir annbefalt det, Det finnes IKKE naturlige antistoffer i mme, det er det ikke mulig å lage. Tror du legger merke til det som passer deg best.
Anonym bruker Skrevet 4. mai 2006 #6 Skrevet 4. mai 2006 Men hva har det seg at vår gutt ikke har vært særlig syk i vinter da? Og ikke tykk, men akkuratt passe etter sin kurve? Og andre i samme alder som får mm har fart ut og inn av barneklinikken med feber, forkjølelse, astma ++. Tror ikke det kan ha vært forsket nok på dette jeg, men skit i det. Hadde jeg kunnet amme hadde jeg gjort det lenger enn 4 mnd. Av praktiske grunner.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå