Pfff Skrevet 2. mai 2006 #1 Skrevet 2. mai 2006 Sorry, men jeg ble litt bitt av basillen her Spør på vegne av broren min. Han og kona har prøvd i noen år nå å bli gravide. Jeg synes så synd på dem og håper inderlig at de får barn. Kunne du sett om det ble noe barn i framtida på dem? han: 15.06.73 og hun tror jeg er født 19.03.72 (er ikke sikker på dato, men år og måned er riktig). Krysser fingre for positivt svar!
Gjest Skrevet 2. mai 2006 #2 Skrevet 2. mai 2006 Må huske på å ikke stole 100% på spåinga,for det er ikke alltid det stemmer.Synes situasjonen med er litt ekkelt å spå om siden de sliter litt,men jeg tror de kan trenge litt hjelp.Tipper graviditet til sommeren 07.Og det med ei lita jente.Tror også at det kommer en gutt med tiden-09.
Pfff Skrevet 2. mai 2006 Forfatter #3 Skrevet 2. mai 2006 Ja, har full forståelse for det. Men uansett så øyner jeg et aldri så lite håp for de to
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå