Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Ei venninne av meg har samme problem med sin datter på 6mnd. Hun fikk beskjed på helsestasjonen at dette er noe som vil gå over av seg selv, men gjerne ikke før barnet slutter å sleve og bruke smokk. Fuktighet er det verste. Men et legebesøk er sikkert på sin plass.

Uff da! Da vet jeg ikke hva det kan være. Vanskelig å finne allergi på de aller minste. Bruker du kanel på grøt? Min sønn blir ganske rød og sår ved kanel. Tror nok ikke at du gir for varm mat heller.

Hadde nok tatt et legebesøk ja.

Det blir vår jente på 8-9 mnd og. Uansett grøttype. Men det forsvinner etter ca 30 min etter endt måltid. På helsestasjonen sa det at det var en lokal allergisk reaksjon, og ikke noe farlig. Skulle bare fortsette og gi grøt, se etter event utslett/ elveblest, og ikke søle så mye rundt munnen ifm måltidene.

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...