emmi mi Skrevet 1. mai 2006 #1 Skrevet 1. mai 2006 hei hei, Etter en Missed aborten prøver vi igjen, det jeg lurer på er om noen kan se om vi lykkes snart? evt om vi må vente lenge? tror ikke jeg har blitt gravid nå men har ikke fått mensen enda så jeg håper:-) min fødselsdato er: 14.12.81 min kjæreste er :28.07.73 mange takk på forhånd:-)
emmi mi Skrevet 1. mai 2006 Forfatter #2 Skrevet 1. mai 2006 dytter denne litt oppover. kansje du som heter ELASTICA kan spå meg, ser at du er veldig flink, evt noen andre som har lyst til å hjelpe:-)
Elastica Skrevet 1. mai 2006 #3 Skrevet 1. mai 2006 Heisann:-) Jeg får opp at du blir gravid sen sommer/tidlig høst med en jente. August er forresten en fantastisk måned å bli gravid, for da slipper du å gå gravid om sommeren - og mai er en kjempefin måned å føde i... Ta nå spådommen med en klype salt, jeg er en fersking. Lykke till - håper det klaffer :0)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå