Gjest Skrevet 28. april 2006 #1 Skrevet 28. april 2006 ....når maten jeg spiser, kommer i puppen? Minsten, på 3 mnd, har vært så urolig i magen i dag (fra ca kl 14). Er det maten jeg spiste i går eller er det maten fra i dag tidlig......eller en kombinasjon?
yo** Skrevet 28. april 2006 #2 Skrevet 28. april 2006 Jeg vil tro at det er maten fra i dag. Gutten min reagerte ihvertfall utrolig fort når det var noe jeg hadde spist han ikke tålte.
Gjest Skrevet 28. april 2006 #3 Skrevet 28. april 2006 Okey....men noen som vet ca når det er ute igjen da?
Mamma til gutt06+jente mai-10 Skrevet 28. april 2006 #4 Skrevet 28. april 2006 Fikk høre fra flere helsesøstre at det kom i melka nesten med en gang vi spiste det. Men det varierte vist når det går ut. Men det merker du vell, ettersom han ikke har vondt i magen lenger da.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå