go`gutten +go`jenta Skrevet 28. april 2006 #1 Skrevet 28. april 2006 Jeg var svimmel og trøtt, og trodde jeg hadde et tegn på festeblødning og smerter i korsryggen og melk i puppene- var sikker på at jeg var gravid, men tok feil, ikm kom 5 dager for sent.Håpet at akupunkturen hadde virket på første forøk, men vi gir ikke opp, Mai skal den sitte..
rampen_ Skrevet 28. april 2006 #2 Skrevet 28. april 2006 uffda.. bedre lykke neste gang, er det ikke de dem sier? bra du har en positiv holdning.. skal se den sitter neste mnd..
Mamma til bollekinn :) Skrevet 28. april 2006 #3 Skrevet 28. april 2006 Jeg vet lite om akupunktur, men kroppen din trengte sikkert bare en måned til å finne ut hva den skulle gjøre med alle nålene! *nikke iherdig* Så neste måned vet nok kroppen din å feste baby fast! Lykke til!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå